Salon Serwis Sklep Fryzjerski należy do firmy Dawipol Sp. z o.o., która została założona w 1990 roku i od początku istnienia jest ściśle związana z wyposażeniem salonów fryzjerskich. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie profesjonalnych kosmetyków do koloryzacji, pielęgnacji, trwałej ondulacji i stylizacji, mebli fryzjerskich, narzędzi, akcesoriów, preparatów do dezynfekcji oraz produktów jednorazowych.

Nasza filozofia jest prosta - wybieramy produkty wysokiej jakości. Nie robimy tego tylko ze względu na naszych klientów. Robimy to także dla siebie. lubimy pracować z jakością. Wiemy, że w dłuższej perspektywie dobra jakość kosztuje naszych klientów mniej, zwiększa komfort pracy, a nas czyni wiarygodnym partnerem. Wysoką jakość oferowanych produktów łączymy z przyjazną obsługą. Jesteśmy nastawieni na budowanie trwałych, partnerskich relacji z klientami, dających satysfakcję obu stronom. Dynamiczny i czuły na potrzeby klientów zespół handlowy dba o sprawną obsługę klientów z całej Polski.

Sukcesy naszych klientów są również naszymi sukcesami, dlatego oferujemy wsparcie kreatywne i techniczne s Studiu Szkoleniowym w Warszawie, Nasza oferta szkoleniowa jest nastawiona na zdynamizowanie rozwoju zawodowego współpracujących z nami stylistów. Dbamy również o to, by salony fryzjerskie mogły dodatkowo zwiększać zyski dzięki atrakcyjnym kosmetykom do odsprzedaży.

Wasz sukces jest naszym sukcesem! 

Zespół Salon Serwis